جاذبه های دیدنی معروف آمریکا

آمریکا به دلیل اینکه کشوری پهناور است دارای آب و هوای بی نظیر و بسیار مطبوعی است. این کشور دارای جنگل ها و بیابان های فوق العاده است و جاذبه ها و مکان های دیدنی این کشور در دنیا همواره معروف بوده اند تا آنجا که چشم هر بازدیدکننده ای را خیره می کند. در مقاله ای که امروز برای شما آماده شده است با جاذبه های دیدنی معروف آمریکا آشنا خواهید شد.

جاذبه های دیدنی معروف آمریکا
جاذبه های دیدنی معروف آمریکا

مجسمه آزادی

یکی از معروفترین جاذبه های کشور آمریکا مجسمه آزادی است. این مجسمه در حقیقت نماد آزادی و دموکراسی در آمریکاست که در جزیره آزادی در فاصله بسیار نزدیکی از منهتن قرار دارد. بازدید از این مجسمه برای عموم آزاد است و می توانید با صعود از 377 پله به بالای مجسمه برسید و چشم انداز زیبایی از اطراف را مشاهده کنید. اگر به صعود از پلکان علاقه ای ندارید هم می توانید از موزه جزیره آزادی برای دوره مسائل تاریخی دیدن کنید.

مجسمه آزادی

کوه راش مور

فقط در آمریکا می توانید ببینید که صورت های روسای جمهور خود را روی کوه حکاکی کنند! این کوه یکی از جالب ترین کوه های قاره آمریکا است. در کوه راش‌مور می توانید حکاکی های صورت جورج واشنگتن، توماس جفرسون، تئودور روزلوت و آبراهام لینکلن را روی کوه ببینید.

کوه راش مور
کوه راش مور

مناطق طبیعی بسیار زیبایی برای کشف و گشت در اطراف منطقه تپه های سیاه وجود دارند که باید حدود یک تا دو ساعت به سمت آنجا رانندگی کنید.

ردپای آزادی

در مرکز بوستون، ردپای آزادی حدود 4 کیلومتر ادامه دارد و از آجر ساخته شده است. این مسیر شما را به 16 سایت تاریخی بسیار زیبا هدایت می کند. از کشتی های قدیمی گرفته تا جاذبه های مدرنی همچون پارک بوستون کامان را می توانید در مسیر ردپای آزادی مشاهده کرد. تنها کاری که شما باید انجام دهید، دنبال کردن جاده آجرهای قرمز است و شاهد بودن جاذبه های بسیار تماشایی در این راه.

ردپای آزادی
ردپای آزادی

Key West

Key West جزیره‌ای در جنوب فلوریدا است که برای تعطیلات محیط مناسبی به شمار می‌رود. غذاخوری‌های جالب و مناظر زیبا همه در یک منطقه‌ی ۷ مایلی واقع شده‌اند که وجود اتومبیل را غیرضروری می‌کند.

Key West
Key West

اگر می‌خواهید به این شهر سفر کنید، توصیه می کنیم در فصل‌های بهار و زمستان حتما جا رزرو کنید.